Otestuj seba, svoje dieťa!
Panorama Slovakia
odborník na detekciu alkoholu, drog ...
Štátne inštitúcie, zdravotnícke zariadenia, armáda nápravné zariadenia, iné zariadenia s potrebou monitorovania osôb, protidrogové centrá, lekárne, odborní lekári
autodopravcovia, firmy s vyvinutým systémom kontroly zamestnancov, súkromné osoby ako osobný test, rodičia
Široké uplatnenie
Multidrug minilabor
balenie obsahuje 1 set na 5 druhov drog, formát prúžok na moč
cena balenia: 10,80 € bez DPH
Pri nákupe nad 166 €: zľava 3%
pri nákupe nad 664 €: zľava 5%
Multidrug minilabor (detekcia z moču) Multidrug minilabor slúži na rýchlu detekciu prítomnosti najčastejšie používaných omamných látok a ich metabolitov z moču. (amfetamíny, metamfetamíny, opiáty, kanabis, kokaín).
Test je rýchly a spoľahlivý, použiteľný aj pre laikov. Na vyhodnotenie stačí 5 až 10 minút. Test je vhodný pre rodičov na kontrolu užívania drog u dospievajúcich detí, alebo na kontrolu zamestnancov na pracoviskách. V Nemecku test využíva aj dopravná polícia, o čom sa uvažuje aj u nás. Balenie testu Multidrug minilabor obsahuje testovaciu platničku a podrobný návod na použitie.
Druglab Oral 6
balenie obsahuje 1 set, formát miska
cena balenia: 22,58 € bez DPH
Pri nákupe nad 166 €: zľava 3%
pri nákupe nad 664 €: zľava 5%
Druglab Oral 6 (detekcia zo slín) Tento spoľahlivý test slúži na rýchlu detekciu prítomnosti šiestich skupín drog zo slín a to: amfetamíny, metamfetamíny, opiáty, kanabis, fencyklidíny.
Pomocou Druglab oral 6 je možné spoľahlivo a rýchlo detekovať prítomnosť spomenutých typov drog v tele človeka. Výsledok je možné odčítať už po 5-10 minútach od odobratia vzorky. Súprava v hygienickom balení obsahuje zberač slín, zbernú nádobku, samotnú testovaciu časť a návod na použitie.
Výhodou testu je, že v prípade akéhokoľvek výsledku, je možné vzorku v zbernej nádobke poslať na ďalšie laboratórne spracovanie.